Novinky
 
Rychlý kontakt
Tel.: 732 139 075
E-mail: asto@asto.cz

Dodací podmínky

Nábytek vyrobíme a dodáme od 2-8-mi týdnů v návaznosti na velikost a pracnost zakázky, případně i na množství čalouněného nábytku.  Po složení zálohy a podepsání zakázkového listu obou stran se začíná rozjíždět výroba. Při sepsání zakázky se skládá záloha ve výši 50% u typového nábytku. U atypického nábytku ve výši 75% z celkové ceny. Záloha může být složena v hotovosti, bankovním převodem, rovněž můžete využít platebního terminálu na pražské pobočce. Doplatek se uhrazuje v hotovosti při dovozu nábytku nebo platbou předem bankovním převodem.
Při objednávce doplňků (lampičky, police, dečky, telefonu…) jsou doplňky zasílány zásilkovou službou na dobírku, pokud zákazník nepožádá o jiný způsob dodání nebo o vlastní odběr z prodejny, zde je dopravné zdarma. Číslo účtu 2302459019/2010. O přijetí platby budete informováni formou sms nebo e-mailem.                                       

Rozvoz nábytku po celé republice a donášku do bytu zajišťujeme za ceny dle vnitřního předpisu.

Nábytek je dodáván smontovaný v celých kusech, tímto odpadá dlouhá montáž u zákazníka a samostatné nastěhování je záležitostí půl hodiny podle velkosti zakázky.