Novinky
 
Rychlý kontakt
Tel.: 732 139 075
E-mail: asto@asto.cz

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku je skvělou příležitostí pro každého, kdo si chce interiér vyzdobit nečím zcela originálním, jedinečným, nenapodobitelným. Zkrátka něco, co mám doma či v kanceláři pouze a jenom já a nikdo jiný, a čím se mohu bez jakýchkoliv pochybností chlubit.

Výroba nábytku podle vzoru či své fantazie

Inspirací Vám při výrobě nábytku může být kousek, který jste mohli vidět při poslední návštěvě zámku, na letní dovolené či kdekoliv jinde. Druhou variantou je vlastní fantazie, zde se meze nekladou, pouze je třeba dát nábytku reálné obrysy v konzultaci s naším specialistou.

Materiál pro výrobu nábytku na míru

Výroba nábytku probíhá z masivního bukového dřeva a také ze dřevěných bukem dýhovaných plátů. Bukové dřevo samo o sobě zajišťuje luxusní vzhled, a také bytelnost a dlouhou životnost nábytku. Jedná se o velmi kvalitní druh dřeva, které v kombinaci s uměním našich truhlářů skvěle ozdobí v podstatě jakýkoliv interiér.

Důležitost vzhledu vyráběného nábytku

U zakázkové výroby nábytku velmi dbáme na vzhled. Jde o to aby i vlastoručně navržený kousek ladil oku, plnil svou funkci a v neposlední řadě byl zákazník spokojený. Toho lze docílit pouze tak, že vkusně a zároveň funkčně splníme jeho vysněné představy.

Návrhy pro výrobu nábytku

V případě potřeby jsme pouze podle dodaných rozměrů schopni navrhnout vzhled nábytku. Kde bude vhodnější umístit zásuvky, kde zvolit dvířka prosklená kde plná, kde zakomponovat skleněné a kde dřevěné fochy. S podobnými otazníky si jako odborníci hravě poradíme.