Novinky
 
Rychlý kontakt
Tel.: 732 139 075
E-mail: asto@asto.cz

Proč ASTO

Firma ASTO Český nábytek již od roku 1989 vyrábí kvalitní, ručně zpracovaný nábytek z buku a dřevěných desek. Vyrábíme nábytek: stylový, zakázkový, moderní, rovněž i luxusní sedačky. Samozřejmostí je výroba atypických kusů na míru. Zakázková výroba – splňte si svá přání a vytvořte si vlastní originální nábytek.

Dřevo je nestárnoucí

Dřevo je příjemné na dotek, krásné na pohled a má příjemnou přírodní vůni. Všechny tyto prvky společnost ASTO a.s. upřednostňuje ve svých dokonale řemeslně zpracovaných výrobcích. A stejně tak, jako každý strom má nějakou minulost a originalitu, tak český stylový nábytek v tomto duchu pokračuje dále. Každý kus je originál, za kterým stojí mnohahodinová příprava, výroba a následná péče.  V dílnách ASTO získává nábytek duši a dozvíte se o něm vše.

Vlastní nábytek

Dřevěný nábytek nemusí působit usedle a těžce. ASTO a.s se zaměřuje na tři proudy tvorby: moderní, stylový nábytek a luxusní sedačky, trend ve svých výrobcích. A pokud klient, sní o speciálním kusu nábytku, není problém v truhlářských dílnách vytvořit i atypické požadavky podle individuálních představ. Hlavním materiálem jsou české buky, používané látkové potahy mají také původ v České republice. Více jak pětadvacetiletá tradice společnosti ASTO a.s. sází na ověřenou kvalitu materiálů, přidává k nim pečlivé zpracování a tak vzniká stylový nábytek s českou duší.

Vše co od nábytku očekáváte

Vše, co od nábytku na zakázku očekáváte, je u nás samozřejmostí. Naše výhody jsou: kvalita sortimentu, jeho jedinečnost, ucelenost jednotlivých nábytkových řad, osobní přístup našich pracovníků, zájem obchodníků o zákazníkova přání. To je cesta, kterou jsme se rozhodli jít a pevně se jí držíme.
Věříme, že o kvalitě našeho nábytku budeme moci přesvědčit i Vás.