Novinky
 
Rychlý kontakt
Tel.: 732 139 075
E-mail: asto@asto.cz

Luxusní sedačky

Pro Vaši stylovou domácnost či podobně vybavenenou kancelář nabízíme luxusní sedačky v kůži a barevném tónu dle vzorkovnice. Samozřejmostí je i možnost, objednat si sedačku v látkovém provedení.

Varianty provedení luxusních sedaček

Luxusní sedačky se vyrábějí v provedení základním např. křeslo, dvojsedák, trojsedák, ale i do rohového prostoru či do tvaru U. Nemusíte se tedy bát, že by se Vám sedačka nevešla do interiéru či v něm naopak zanikla. Zkrátka si jen vyberete tu vhodnou variantu provedení.

Flexibilní luxusní sedačky

Všechny naše luxusní sedačky jsou flexibilní a splňují zcela zásadní a zároveň nejčastější požadavky klienta: pohodlí, praktičnost a konečný vzhled. Flexibilitu dokazuje vkusně zakomponovaný úložný prostor u vybraných sedaček, rovněž tak i možnost rozložení na přespání. Počet polštářků k sedačkám není nijak omezen.

Mateiál luxusních sedaček

Kostra sedacích souprav je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, nožičky pak z masivního buku, který zajišťuje pevnost a stabilitu. Použité látky pocházejí z rukou kvalitních českých výrobců potahovin.

Luxusní sedačky v našich prodejnách

V prodejnách ASTO (Praha a Lanšperk) můžete v rámci prezentace našich produktů vidět právě i tyto luxusní sedačky. Máte tak ideální možnost, ověřit si jejich kvalitu, flexibilitu, pohodlnost, vzhled i variabilitu provedení.