Novinky
 
Rychlý kontakt
Tel.: 732 139 075
E-mail: asto@asto.cz

Rustikální nábytek

Rustikální nábytek se po krátké odmlce znovu vrací do módy. Struktura dřeva navozuje pocit tepla a útulna, nese s sebou noblesu i kvalitu. U zákazníků stoupá v oblibě nejen kvůli krásnému vzhledu, ale také pro svoji dlouhou životnost. Rustikální nábytek je vhodný k renovaci a na rozdíl od překližky neuvolňuje formaldehyd a jiné škodliviny, pouze krásnou a přirozenou vůni.

Kouzlo rustikálního nábytku

Rustikální nábytek má své kouzlo. Navozuje příjemnou a luxusní atmosféru zámeckého interiéru, na rozdíl od umělého nábytku z velkoobchodů, který působí nudně a často neosobně. Ovšem proč nepořídit třeba jen jeden rustikální kousek do moderního interiéru a nenechat vyniknout jedinečnost tohoto solitéru? Rustikální nábytek tvoří nadčasový doplněk, který zútulní každý kout domova.

Rustikální nábytek z masivu

Rustikální nábytek z masivu se hodí do každé místnosti. Například jídelní stůl z masivu, u kterého se scházíte s rodinou u večeře, dodá sváteční atmosféru každé společné chvilce. Dále bytelné židle, sekretáře, komody, stolky, skříně, noční stolky, postele a celá řada dalších rustikálních výrobků vykouzlí přepychovou atmosféru v každém interiéru. Nevěříte? Zastavte se v naší vzorkové síni a přesvědčte se na vlastní oči o kvalitách a překrásném provedení tohoto nábytku.

Výroba rustikálního nábytku

Pro ty zákazníky, kteří se nesmíří s prefabrikovaným nábytkem, je určena výroba rustikálního nábytku přímo v našich truhlárnách. Vzniká tím jistota, že námi vyrobený kousek je originál podle vašich představ a navíc s českou duší. Pokud sháníte nějaký rustikální kousek do vašeho domova, neváhejte nás kontaktovat, a to buď pomocí kontaktního formuláře napravo nebo telefonicky.